KONST / Litografier / Färglitografi 9201259
nr 920 1259
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, signerad, 278/350, Ballerinor, motivet: 45 x 35
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 20:06:27
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr